Tanıtım Videosu Talep Formu S.S.S.

GÜRSAN

Şirket Profili

Yaşam için teknik çözümler

Şirket Profili
Tarihçe

Gürsan Teknik Hizmetler A.Ş. 1986 yılında Sadi Yalçın tarafından kurulmuştur. Elektrik sektöründe hızla ilerleyen ve hedefini belirleyen firma¸ 1993 sonu itibari ile Elektrik Taahhüt ve Projelendirme alanında kurumsal bir şirkete dönüşmüştür.

2010 yılından itibaren akıllı tesis yönetimi alanında; periyodik bakım, onarım, işletme, acil müdahale ve tüm teknik hizmetleri emniyetli bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Bu servislere ek olarak, ekipmanlarınız için yedek parça temini de gerçekleştiriyoruz. Teknik bakım işletme faaliyetlerini yürütmek için gerekli olan tüm ekipmanları sadece nitelikli personel ve konusunda eğitimli kişilerin kullanmasını sağlayarak, tesislerdeki çalışanların, ziyaretçilerin ve tüm kişilerin sorunsuz ve güvende olmaları için uluslararası standartlarda bir işletme anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Son yıllarda büyük işletmeleri müşteri portföyü arasına katan Gürsan Teknik'in faaliyetleri ve hayata geçirdiği projeler arasında Akıllı Binalar, Kültür Merkezleri, Stadyumlar, Köprüler, Finans Merkezleri, AVM, Otel, Hastaneler, Siteler, OSB, Tünel, Otoyol, Endüstriyel Tesisler, Enerji Santralleri, Havaalanları, Baz İstasyonları, Üniversiteler vb. yer almaktadır.

E-BÜLTEN KAYIT
İşbu form aracılığıyla toplanacak kişisel verilerim firmaya/hizmetlere bağlılık süreçlerinin yürütülmesi, iş faaliyetlerinin yürütülmesi/denetimi ve taleplerin/şikayetlerin takibi amacıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ('KVKK')'na uygun olarak veri sorumlusu Gürsan Teknik Hizmetler Anonim Şirketi tarafından işlenecektir.