Tanıtım Videosu Talep Formu S.S.S.

GÜRSAN

İnsan Kaynakları

Yaşam için teknik çözümler

Gürsan Ayrıcalığı

Gürsan Teknik Hizmetler A.Ş. bünyesindeki tüm çalışanları şirkete değer katan bireyler olarak görmektedir. Bu çerçevede girişimci düşünce ve davranışları teşvik ediyor, şirketimizin başarısına odaklanan çalışanları destekliyor ve gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

Çalışanları geliştirmemizin kendimizi de doğru orantılı olarak geliştireceği düşüncesindeyiz. Bu bağlamda İstanbul Teknik Üniversitesi ile çeşitli işbirlikleri sonucunda başlattığımız sertifika ve yüksek lisans programlarında “Akıll Bina ve Tesis Yönetimi” konusunda çalışanlarımıza titiz bir eğitim verilmektedir. Bunlara ek olarak düzenlenen seminerlerde pek çok farklı konu işleniyor ve çalışanlarımızın çok yönlü olacak şekilde kendilerini geliştirmesi hedefleniyor.

Gürsan Teknik Hizmetler A.Ş. tüm işe alış süreçlerinde adil istihdam politikalarını gözetmekte ve herkese fırsat eşitliği sunmaktadır. Bu bağlamda Gürsan Teknik Hizmetler A.Ş. olarak rekabetçi, gelişime açık, yaratıcı tüm bireyleri bir gün aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

E-BÜLTEN KAYIT